Evropský superpohár: Mbappe skóroval při debutu, Real Madrid porazil Atalantu 2:0

2 min read

Ve velmi očekávaném finále evropského Superpoháru porazil Real Madrid Atalantu 2:0 a úspěšně získal první trofej v sezóně. Tato hra přinesla nejen čest Realu Madrid, ale byla také svědkem ohromujícího debutu nového hráče týmu Kyliana Mbappeho.

Těžištěm této hry je bezpochyby Kylian Mbappe. Francouzská hvězda konečně debutovala po příchodu do Realu Madrid v tomto letním přestupovém období. Debut Mbappeho fanoušky nezklamal. Ukázal mimořádnou rychlost a dovednosti ve hře a stal se noční můrou obrany Atlanty. V nových Fotbalové Boty byl na hřišti v pohodě a zcela rozbil obranu soupeře.

Ve 30. minutě hry se Real Madrid dostal do vedení, aby prolomil patovou situaci. Vinicius se probil zleva a přihrál. Mbappe dostal míč v pokutovém území a v klidu vystřelil do sítě, čímž Real Madrid vedl 1:0. Tento gól není jen Mbappeho prvním gólem v Realu Madrid, ale také znamená vysněný start v jeho novém klubu. kopačky Nike Mercurial Fanoušci jeho výkon povzbuzovali a budoucnost Realu Madrid se zdála jasnější.

Ve druhé polovině hry pokračoval Real Madrid v potlačování Atlanty. V 65. minutě po přihrávce od záložníka vystřelil z hranice pokutového území Benzema a znovu pronikl do soupeřovy branky a zvýšil na 2:0. Tato branka téměř prohlásila vítězství zápasu, a přestože se Atalanta snažila ze všech sil, nikdy nedokázala prolomit obranu Realu Madrid.

Real Madrid nakonec snadno porazil Atalantu 2:0 a vyhrál evropský Superpohár. Tato hra nejen že dala týmu dobrý start do nové sezóny, ale také ukázala dobré porozumění mezi Mbappem a jeho spoluhráči z Realu Madrid. S pomocí kopaček, které nazouval, předvedl Mbappe na hřišti vynikající výkon a fanoušci Realu Madrid jsou také plni očekávání ohledně jeho výkonu v budoucích zápasech.